OPŁATY

BONY OBIADOWE- CZERWIEC 2018

Wpłaty za obiady za miesiąc CZERWIEC proszę dokonywać do dnia 3 czerwca 2018r na konto bankowe:

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Suwałkach

BANK PEKAO SA / bez prowizji /

Uczniowie: 15 dni x 3,90 zł = 58,50 zł

Nauczyciele: 15 dni x 6,70 zł= 100,50 zł

W przypadku odliczeń związanych ze zgłoszoną nieobecnością dziecka w szkole lub wszelkich zaległości bądź nadpłat, proszę o kontakt z intendentem w celu określenia dokładniej kwoty do zapłaty w czerwcu.

Proszę również o wpłacanie dokładnej kwoty podanej przez intendenta i nie zaokrąglanie jej.

Bony będą wydawane w dniach:

30.05.2018r i 01.06.2018r

w pokoju intendenta od godziny: 7oo do godziny 14oo

(z wyłączeniem przerw obiadowych), po okazaniu dowodu wpłaty.

Dowodem wpłaty może być wydrukowany przelew bankowy, zdjęcie z przelewu bądź pisemne oświadczenie rodzica, iż uiścił zapłatę w danej wysokości na dany numer konta za miesiąc czerwiec.

Stołówka szkolna 2017/2018

PODSTAWOWE ALERGENY POKARMOWE

1. Zboża zawierające gluten 8. Orzechy
2. Skorupiaki i produkty pochodne 9. Seler i produkty pochodne
3. Jajka i produkty pochodne 10. Gorczyca i produkty pochodne
4. Ryby i produkty pochodne 11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
5. Orzeszki ziemne ( arachidowe) 12. Dwutlenek siarki
6. Soja i produkty pochodne 13. Łubin
7.  Mleko i produkty pochodne 14. Mięczaki

UWAGA! Przy nazwach dań w jadłospisie znajdują się w nawiasach numery alergenów zgodnie z powyższym wykazem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jadłospis jest wywieszany na tablicy przy stołówce.

Poniedziałek, 21 maja 2018

ZUPA: pomidorowa

(składniki: ryż basmanti [może zawierać gluten]; wywar na bazie włoszczyzny w zmiennych proporcjach: marchew, por, seler, pietruszka oraz kości wieprzowych;koncentrat pomidorowy 30% (4%) [pasta pomidorowa, woda, sól]; śmietana 18% tł.; cebula; masło [śmietanka pasteryzowana] przyprawy w zmiennych proporcjach: natka pietruszki, liść laurowy, ziele angielskie, pieprz czarny, pieprz ziołowy, sól)

OBIAD: pyzy z mięsem i cebulką