Przedszkolaki ruszają na wakacje

wakacje22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie 0a. Dzieci przygotowały krótką inscenizację. Były piosenki, życzenia, dyplomy i słodki poczęstunek. Wszystkim dzieciom życzymy udanego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!!!

Czytaj więcej...

0a w Radiu Bayer FM

IS DSC0755313 czerwca przedstawiciele grupy przedszkolnej 0a udali się do siedziby Radia Bayer FM. Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać radio od zaplecza oraz spotkać się z dobrze znanym i uwielbianym przez przedszkolaków redaktorem - panem Pawłem Kopiczko.

Czytaj więcej...

0a na lodach

IS DSC0753813 czerwca postanowiliśmy wybrać się na lody, które są przysmakiem uwielbianym przez wszystkie dzieci. Udaliśmy się na spacer do centrum miasta i zatrzymaliśmy się w jednej z kawiarni przy ul. Chłodnej.

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne w grupie 0b

IMG 0693Wiosna tego roku była wyjątkowo piękna, ciepła i słoneczna. Na drzewach szybko pojawiły się liście, a w ogródkach zakwitły kwiaty. Kolorowo i wiosennie było również na zajęciach plastycznych w grupie 0b.

Czytaj więcej...

Gorfy w grupie 0a

IS DSC0734029 maja pięknie zapachniało w naszym przedszkolu! Tym razem mali kucharze zapoznali się z gofrownicą i tajemniczym przepisem pani Eli na pyszne gofry.

Czytaj więcej...

Zaczytane przedszkolaki

IS P10406978 czerwca nasze przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”, która ma na celu wyrobienia wśród dzieci i młodzieży nawyku sięgania po piękne i wartościowe książki.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka grupy 0a w Miodoborzu

IS 20180530 112419Z okazji Dnia Dziecka najmłodsze przedszkolaki pojechały na wycieczkę autokarową do gospodarstwa agroturystycznego „Miodoborze”. Celem wyjazdu było poznanie życia na wsi oraz zwierząt hodowlanych w gospodarstwie.

Czytaj więcej...

Dzień Rodziny w grupie 0a

IS P103085525 maja najmłodsze przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców do Muzeum im. Marii Konopnickiej na występ przygotowany z okazji Święta Rodziny.

Czytaj więcej...

Spotkanie z panią Marią...

IS P103062223 maja dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b gościły w swych progach wyjątkowych gości, których dotychczas znały jedynie z książek. Były to krasnoludki, które towarzyszyły Marii Konopnickiej – poetce urodzonej 176 lat temu w Suwałkach.

Czytaj więcej...

Sałatka owocowa w grupie 0a

IS DSC0727522 maja maluszki z oddziału 0a przyrządzały sałatkę owocową. Wszystkie dzieci dostały talerzyki do krojenia owoców, noże stołowe i z ochotą zabrały się do pracy.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. W "Smykałce"