Bezkonkurencyjni piłkarze

IS 0387 grudnia na hali OSIR w Suwałkach odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców w ramach Miejskiej Rywalizacji Sportowej. Nasi reprezentanci zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie.

 

W półfinale zagrali z Gimnazjum nr 3. Po zaciętym boju wygrali 5:2 i awansowali do finału turnieju. W meczu o pierwsze miejsce pokonali SP 11 2:0. W nagrodę chłopcy otrzymali pamiątkowy puchar. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Szymon Żukowski, który także otrzymał pamiątkową statuetkę. Gratulujemy!

Skład zwycięskiego zespołu: Igor Cylwa, Daniel Kalinowski, Bartek Dolistowski, Szymon Żukowski, Michał Konopko, Iwo Urbanowicz, Stanisław Konopko, Michał Barszczewski, Paweł Sawicki, Fernando Grudniewski, Mateusz Konopko.

IS_033.jpgIS_038.jpgIS_039.jpgIS_041.jpgIS_044.jpg