Nasza biblioteka znowu na podium!

DSC 0441Jednym z komponentów programu wspierania rozwoju uczniów zdolnych "Zdolny Suwalczanin" był konkurs "Innowacyjn@ i przyjazn@ bibliotek@" Wzięliśmy w nim udział po raz trzeci i po raz trzeci zajęliśmy I miejsce.

 Pracę konkursową - gazetkę pt. "A u nas dzieję się", przygotowało kilkunastu uczniów z różnych klas. Wcześniej, od listopada 2017 do kwietnia 2018r., w szkole zostało przeprowadzonych wiele działań promujących czytelnictwo i propagujących bezpieczne korzystanie z internetu.  Zachęcamy do odwiedzenia strony szkolnego bibliobloga, gdzie znajdziecie więcej szczegółów. http://bibgim1.blogspot.com/ 

Wygraną w konkursie jest czek na 5 tysięcy złotych. Za wymienioną sumę zostaną zakupione nowe książki, które już możecie zamawiać w bibliotece. 

 

20181018 112443 1