Wiwat wakacje!

DSC 0163Ostatni dzień w szkole za nami. Tłum odświętnie ubranych uczniów ze świadectwami w dłoniach opuścił już budynek. Większość wróci tu po wakacjach, ale trzecioklasiści, którzy ukończyli szkołę, rozpoczną kolejny etap nauki w nowych placówkach. Uczniowie klas trzecich - przedostatni rocznik naszego gimnazjum, wzruszająco pożegnali się ze społecznością szkolną przemówieniami i filmami z życia swoich klas.

Wielu absolwentów odebrało z rąk pani dyrektor nagrody za wysokie wyniki w nauce, prace wolontariackie, działalność na rzecz innych, sukcesy w sporcie i muzyce. Zostali także  nagrodzeni laureaci Szkolnej Akcji Czytelniczej i najlepsi czytelnicy. Gimnazjalistom towarzyszyli uczniowie najstarszego rocznika szkoły podstawowej. Wielu z nich też zasłużyło na gratulacje - najlepszym siódmoklasistom  świadectwa wręczyła pani dyrektor.  Potem odbyły się  spotkania w klasach z wychowawcami i pożegnania.

Tym, którzy wrócą tu za dwa miesiące, i tym, którzy  znajdą swoje miejsce w nowych szkołach, życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji. Wykorzystajcie ten czas, by zregenerować siły i odpocząć przed nowym rokiem szkolnym. Wiwat wakacje!