Zwycięstwo i awans piłkarzy ręcznych

puchar11 lutego W Zespole Szkół Rolniczych w Suwałkach rozegrany został turniej o mistrzostwo Suwałk szkół gimnazjalnych, w którym wzięły udział reprezentacje Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 5 i nasze Gimnazjum nr 1. Nasi chłopcy zaprezentowali znakomitą postawę, wygrywając swoje mecze.

W meczu otwarcia pokonali Gimnazjum nr 2 wynikiem 13:12 i w swoim drugim meczu pokonali także Gimnazjum nr 5 wynikiem 15:2, zdobywając 1 miejsce, puchar i awans do dalszych rozgrywek grupy północnej województwa podlaskiego. Ponadto najlepszym strzelcem (12 zdobytych bramek) a tym samym najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Patryk Wróblewski. Nasza zwycięska drużyna grała w składzie: Patryk Wróblewski, Kuba Szymański, Wojtek Moroz, Filip Słabiński, Bartek Bukpas, Sebastian Cwalina, Mariusz Łukowski, Mateusz Fidrych, Mateusz Rółkowski, Eryk Cwalina, Dawid Stasiukiewicz.

20170211_111150.jpgggg.jpg