Kiermasz bożonarodzeniowy 2018

IS P106080618 grudnia uczniowie młodszych i starszych klas tłumnie odwiedzali Państwową Szkołę Muzyczną I i II Stopnia w Suwałkach, by wziąć udział w Charytatywnym Kiermaszu Bożonarodzeniowym, z którego dochód został przekazany na rzecz Kasi i Mateusza. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”, zaś chłopiec – Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Najpierw przybyli wysłuchali pięknego koncertu kolęd i pieśni świątecznych w wykonaniu utalentowanych uczniów naszej szkoły. Następnie był czas na zakupy. Stoiska przygotowane przez uczniów i rodziców dzieci z klas: 1c, 2d, 3c, 4e, 5e i 6c mieniły się kolorowymi ozdobami i dekoracjami, a także kusiły przybyłych babeczkami, pierniczkami i innymi smakołykami.

Za sprawą hojności odwiedzających udało się zebrać 4300 zł. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy zbliżające się święta będą dla Kasi i Mateusza jeszcze bardziej radosne i magiczne niż zwykle.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu, a przede wszystkim p. Justynie Różyńskiej, p. Teresie Sinkiewicz – Romatowskiej i p. Kamili Stelmach za organizację tego wspaniałego przedsięwzięcia.

Z radością informujemy, że wsparcie materialne dotarło do Kasi i Mateusza jeszcze przed świętami.