Biegi przełajowe w Przewięzi

biegi7 października w Przewięzi koło Augustowa odbyły się Mistrzostwa Grupy Północnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasze dziewczęta zajęły 7. miejsce na szesnaście startujących ekip.

W reprezentacji naszej szkoły wystąpiły: Izabela Konopko, Martyna Sikorska, Marcelina Kierejsza, Natalia Brzozowska, Michalina Sójkowska, Julia Giedrojć, Urszula Góral, Wiktoria Kwaśniewska, Monika Marcinkowska, Aleksandra Wojczulis, Klaudia Brodowska, Gabriela Jackiewicz oraz Maja Matulewicz.

Natomiast chłopcy w składzie: Oliwier Gwiazdowski, Mateusz Przemielewski, Bartosz Urban, Bartosz Góral – Nowotorow, Jakub Wojdak, Jakub Giziewicz, Fryderyk Prelewicz, Filip Sztomber, Kamil Jarmołowicz, Mateusz Marchewka, Bartosz Szadkowski i Dawid Kropiewnicki - zajęli 11. miejsce na siedemnaście startujących szkół. Opiekunami naszych reprezentacji byli: p. Szymon Andruczyk i p. Ziemowit Tucholski.

biegi2.jpg