Wycieczka 3a i 3b do Warszawy

IMGP51349 czerwca uczniowie klasy 3a i 3b pojechali na wycieczkę do Warszawy. Całodniowy pobyt w stolicy rozpoczęli wizytą w Manufakturze Cukierków. Dzieci obejrzały tam ciekawy pokaz ręcznego wykonywania słodyczy metodą z XVII wieku.

Na pamiątkę otrzymały torebkę kolorowych cukierków oraz lizaka. Następnie udały się na Starówkę, gdzie najpierw z zachwytem zwiedzały Zamek Królewski, a potem spacerowały z przewodnikiem po uliczkach Rynku Starego Miasta. Przy pomniku Syrenki był czas na grupowe zdjęcie oraz zakup pamiątek. Po smacznym obiedzie w restauracji, nieco zmęczeni już wycieczkowicze mogli odpocząć na wygodnych fotelach w Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik. Trójwymiarowy film pt. „Na skrzydłach marzeń”, przedstawiający historię lotnictwa, dostarczył młodym widzom niezapomnianych przeżyć. Pełni wrażeń i pozytywnych emocji, po tak intensywnym dniu, młodzi podróżnicy szczęśliwie wrócili do Suwałk.