Wizyta przedszkolaków w 3b

IS DSC 00816 czerwca odwiedziła nas grupa „zerówkowiczów” z Przedszkola nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II wraz ze swoimi paniami, p. Jadwigą Pedą i p. Jadwigą Górską. Dzieci chciały przekonać się, jak jest w szkole.

 

Mali goście zasiedli w naszych ławkach z wielką radością, spacerowali razem z nami na przerwie po korytarzu, a potem z dumą zakładali nasze plecaki. To nie wszystko. Postanowiliśmy nauczyć ich pląsu „Czy znasz magiczną liczbę 7?” i udało nam się to. Pod naszym czujnym okiem wspólnie wykonaliśmy pracę plastyczną – robaka na liściu. Pani zrobiła naszym gościom pokaz zdjęć – my na różnych imprezach klasowych i szkolnych. Nawet nie wiedzieliśmy, że tyle radości sprawi im pisanie kredą po tablicy! A na koniec to przedszkolaki nas zaskoczyły – otrzymaliśmy od nich upominki.

To była naprawdę miła wizyta, co widać na zdjęciach. Mamy nadzieję, że niektóre z tych dzieci już we wrześniu będą uczniami naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie!

IS_DSC_0081.jpgIS_DSC_0082.jpgIS_DSC_0085.jpgIS_DSC_0088.jpgIS_DSC_0091.jpgIS_DSC_0092.jpgIS_DSC_0093.jpgIS_DSC_0097.jpgIS_DSC_0099.jpg