O bezpieczeństwie w czasie wakacji w 3c

IS IMG 20170620 13323720 czerwca w naszej klasie odbyły się zajęcia pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. Pani zaprosiła studentów PWSZ w Suwałkach, którzy przybyli do nas z fantomami.

Czytaj więcej...

Tej nagrody nie da się zapomnieć

IS IMG 9662-as-Smart-Object-1Nad ranem, 13 czerwca, cali, zdrowi i przede wszystkim szczęśliwi i obsypani prezentami, wrócili uczniowie klasy 3b z wycieczki, jaką zafundowała im firma KUPIEC, która była organizatorem konkursu – programu edukacyjnego ZDROWE NIETRUDNE.

Czytaj więcej...

Konkurs Kangur Matematyczny

IS DSC 0802W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Wśród 6,5 mln uczestników z 60 krajów, 114 było z naszej szkoły.

Czytaj więcej...

„Mały mistrz programowania”

Nasza szkoła uczestniczyła w programie: "Szkoła w pilotażu progr4amowania". W ramach tego projektu odbywały się zajęcia dla młodych mistrzów kodowania. Szczegółowe sprawozdanie można zobaczyć tutaj: (wer.: PowerPoint i PDF).

O bezpieczeństwie w czasie wakacji

IS SAM 147114 czerwca klasy 6c i 5b wraz z wychowawczyniami brały udział w cyklu zajęć pod hasłem „Bezpieczne wakacje”.

Czytaj więcej...

Dzień Rodziny w 3a

IS IMAG080714 czerwca w klasie 3a uroczyście obchodzono Dzień Rodziny. Odświętnie ubrani uczniowie zaprezentowali swoim mamom i tatusiom część artystyczną, którą przygotowali specjalnie na tę okazję.

Czytaj więcej...

Sukces Mai

IS DSC 0360Maja Kozakiewicz, uczennica klasy 6c, zajęła I miejsce w Konkursie Fotograficznym "Wiosenne barwy Suwalszczyzny" zorganizowanym przez SP 9 w Suwałkach.

Czytaj więcej...

II b i II d w Biebrzańskim Parku Narodowym

P6130153Piękno przyrody Biebrzańskiego Parku Narodowego mieli możliwość podziwiać uczniowie klas II b i II d. Zwiedzanie rozpoczęli od wizyty w Twierdzy Osowiec, zbudowanej w drugiej połowie XIX wieku jako twierdzy zaporowej.

Czytaj więcej...

Dzień Rodziny w 3c

IS IMG 20170609 1818579 czerwca w naszej klasie odbyło się klasowe święto - Dzień Rodziny. W tym roku spotkaliśmy się z rodzicami w zupełnie innej scenerii niż w ubiegłych latach. Uroczystość zorganizowaliśmy w plenerze - w miejscowości Krzywe w Wigierskim Parku Narodowym.

Czytaj więcej...

Wycieczka 3a i 3b do Warszawy

IMGP51349 czerwca uczniowie klasy 3a i 3b pojechali na wycieczkę do Warszawy. Całodniowy pobyt w stolicy rozpoczęli wizytą w Manufakturze Cukierków. Dzieci obejrzały tam ciekawy pokaz ręcznego wykonywania słodyczy metodą z XVII wieku.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Wycieczka 2c i 3c do Warszawy