W piżamach w szkole? Czemu nie!

20181116 103722Piątek (16 listopada) był dniem zupełnie wyjątkowym i szczególnie miłym. Od rana w szkole panowała ciepła, lecz wcale nie senna atmosfera. Samorząd Uczniowski ogłosił piątek „Dniem piżamy”. 

czytaj więcej

"Dobry zawód, fajne życie"

20181106 091751W ramach projektu „Dobry zawód, fajne życie” uczennice klas trzecich gimnazjum uczestniczyły w spotkaniu z kosmetologiem panią Magdaleną Leśko-Mikłaszewicz, właścicielką zakładu kosmetycznego Studio Urody.

Czytaj więcej...

Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

Uroczystości szkolne z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości

Akcja "Rekord dla Niepodległej"

Miejskie obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości

11-listopad-suwalki-211 listopada jak co roku nasz poczet sztandarowy uczestniczył w miejskich obchodach rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

I miejsce w Międzyszkolnej Grze Miejskiej "100 lat Niepodległej"

5 listopada 2018 uczniowie z klasy 3a wzięli udział w Międzyszkolnej Grze Miejskiej pt.: "100 lat Niepodległej". Zespół w składzie: Patrycja Konewko, Lena Szukajt, Urszula Nikścin, Michał Szymczyk, Bartłomiej Rutkowski, Witold Borejszo, pod opieką pani Anety Popławskiej, pokonał rywali i zajął I miejsce!

Czytaj więcej...

"Prosto ze szkoły"

kmp230 października odbyła się uroczysta gala IX edycji konkursu filmowego ,,Prosto ze szkoły". Zepoły uczniów pod opieką p. Karola Górskiego odniosły duży sukces,  zajmując II i III miejsce w kategorii gimnazjów  oraz II i III miejsce w kategorii szkół podstawowych. 

Czytaj więcej...

Na święcie chleba

619 października 2018r. uczniowie klas 8a i 3d gimnazjum wzięli udział w „Święcie Chleba” zorganizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach. Celem wyjścia uczniów było wspieranie ich w procesie przygotowania się do świadomego wyboru kolejnego etapu kształcenia i zawodu.

Nasza biblioteka znowu na podium!

DSC 0441Jednym z komponentów programu wspierania rozwoju uczniów zdolnych "Zdolny Suwalczanin" był konkurs "Innowacyjn@ i przyjazn@ bibliotek@" Wzięliśmy w nim udział po raz trzeci i po raz trzeci zajęliśmy I miejsce.

Czytaj więcej...

Ula i Kacper stypendystami Prezydenta Miasta Suwałk

DSC 042617 października w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta Gala Ucznia Zdolnego, na której wybitni uczniowie i ich opiekunowie otrzymali z rąk prezydenta miasta nagrody, stypendia i listy gratulacyjne. 

Czytaj więcej...