Czytajmy dzieciom codziennie!

tata czytaSzanowni Państwo!

Nasza szkoła otrzymała wsparcie na zakup nowości wydawniczych do szkolej biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Jesteśmy w trakcie realizacji wymogów programu, ale już w bibliotece pojawiły sie atrakcyjne dla uczniów książki, zakupione po konsultacjach z Biblioteką Publiczną, Radą Rodziców i Samorządem Uczniowskim. 

Drodzy Rodzice, zachęcajcie swoje dzieci do wypożyczania i czytania książek. Młodzi ludzie, w których zaszczepiamy miłość do książek, na pewno będą czytać w przyszłości. Dajmy szansę naszym wychowankom, by wyrośli na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi. Zachęcamy do zapoznania się z listem pani Ireny Koźmińskiej-prezes Fundacji ABCXX1- "Cała Polska czyta dzieciom", która przekona Państwa, że "dzieciństwo nie polega na kolekcjonowaniu gadżetów, lecz dobrych chwil z rodziną, dobrych wzorców i wartości, takich jak miłość, szacunek, poczucie bezpieczeństwa, radość".   

cala_polska.jpg