Wakacje w Suwałkach

Dla tych, którzy spędzają wakacje w mieście, suwalskie instytucje kultury przygotowały ciekawą ofertę zajęć. Zapraszamy do zapoznania się.
Wakacje z OSiR 2018image001
Wakacje w Bibliotece i Midicentrum
Harmonogram zajęć w Midicentrum
Odkryj swoje pasje w SOK
Oferta wakacyjna dla dzieci niepełnosprawnych
Wakacje z logopedą i doradcą zawodowym

Życzenia na zakończenie roku szkolnego

slonce

Drodzy Uczniowie!

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, pamiętając jednocześnie o bezpieczeństwie, byśmy wszyscy cali, zdrowi i w doskonałych humorach mogli spotkać się we wrześniu.

Dyrektor oraz Rada Pedagogiczna SP2

Bezpieczny wypoczynek - poradnik MEN dla rodziców i opiekunów

List Minister Edukacji Narodowej

List Prezydenta Miasta Suwałk

Rozliczenie podręczników zniszczonych i zagubionych

Przypominamy, że zgodnie z przepisami, w przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub niezwrócenia podręcznika lub materiału edukacyjnego, należy dokonać wpłaty kwoty kosztu zakupu podręcznika lub materiału edukacyjnego na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Suwałkach : 07 1240 5211 1111 0000 4920 5949

W treści przelewu należy wpisać:

"Zwrot za podręcznik - kl..... SP2 ( imię i nazwisko dziecka)".

Informacja o wartości podręczników.